

2 172 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРКОС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба прилiжкова в спальню з ДСП Маркос (2 шт.) Мебель Сервіс
Спальня Маркос - це вишукане поєднання кольору і стилю. Світлий колір меблів допоможе Вам візуально розширити простір вашої спальні. Стильна і лаконічна фурнітура підкреслює унікальний зовнішній вигляд кожного елементу. Білі вставки на фасадах надають особливу витонченість і роблять вироби повітряними і легкими.
Тумба прилiжкова Маркос є елементом модульної спальнi Маркос. Приліжкова тумба з висувною шухлядкою і відкритою полицею - відмінне доповнення інтер'єру передпокою, вітальні, спальні.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: дуб самоа.

Цiна вказана за 2 штуки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 51 см |
| Глубина тумбы | 37.2 см |
| Высота тумбы | 45.6 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |