




6 990 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄСТА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 1Д4Ш Фієста є елементом модульної спальнi Фієста. Комод складається з двох відділень, одне з висувними шухлядами, інше з дверцятами. Оригінальность йому надає відкрита надставка зверху.
Спальня Фієста виготовлена в скандинавському стилі. Плюсами даних меблів є природна, елегантна витонченість, яка наповнить Ваш будинок легкістю, створить відчуття невагомості, чистоти і легкості. Спальня Фієста характеризується правильними геометричними формами, прямими лініями, лаконічним і простим виконанням, яка створить неповторний і сучасний стиль.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: дуб апріл/чорне вибiркове лакування

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 160.7 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Высота комода | 107.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |