





21 170 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄСТА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа купе Фієста є елементом модульної спальнi Фієста. Дводверна шафа купе має внутрішні полицi, штангу для одягу і двi висувнi шухляди.
Спальня Фієста виготовлена в скандинавському стилі. Плюсами даних меблів є природна, елегантна витонченість, яка наповнить Ваш будинок легкістю, створить відчуття невагомості, чистоти і легкості. Спальня Фієста характеризується правильними геометричними формами, прямими лініями, лаконічним і простим виконанням, яка створить неповторний і сучасний стиль.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: дуб апріл/чорне вибiркове лакування

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | шпонированная ДСП |
| Двери | ДСП шпонированная |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 2256 мм |
| Глубина шкафа-купе | 622 мм |
| Высота шкафа-купе | 2173 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |