




5 830 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОКІО ВЕНГЕ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 4Ш Токіо є елементом модульної спальнi Токіо. Комод з накладками зі штучної шкіри i чотирма висувними шухлядками - відмінне доповнення інтер'єру передпокою, вітальні, спальні.
Шикарна спальня Токіо для справжніх шанувальників суворих меблів з ексклюзивними деталями. Вона має стильний сучасний дизайн і виготовляється з високоякісних матеріалів. Не може не привернути увагу цікава задумка дизайнера у вигляді декоративних вставок, що імітують шкіру крокодила.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: венге темний/вставка коричнева шкiра крокодила

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 105.2 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 80 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |