




8 602 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТОКІО ВЕНГЕ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод з дзеркалом 6ШД Токіо є елементом модульної спальнi Токіо. Вiн має шiсть висувних шухляд. Велике дзеркало дозволяє побачити себе в повний зріст. А декоративні вставки зі штучної шкіри на фасадах нiкого не залишать байдужим.
Шикарна спальня Токіо для справжніх шанувальників суворих меблів з ексклюзивними деталями. Вона має стильний сучасний дизайн і виготовляється з високоякісних матеріалів. Не може не привернути увагу цікава задумка дизайнера у вигляді декоративних вставок, що імітують шкіру крокодила.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Колiр: венге темний/вставка коричнева шкiра крокодила

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 116.5 см |
| Глубина комода | 47.5 см |
| Высота комода | 161 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |