


5 754 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЛЯСКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Ліжко двоспальне в спальню з ДСП i МДФ Аляска Мебель Сервіс
Неймовірної краси спальня Аляска відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд і незвичайні форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП, який прослужить дуже довго. Родзинку меблям надають глянцеві МДФ вставки на фасадах кожного виробу.
Ліжко двоспальне Аляска є елементом модульної спальнi Аляска. Ліжко на ніжках з вигнутим твердим узголів'ям. Виконане з ДСП, двоколірне узголів'я з декоративною вставкою з МДФ, має додаткову підтримку - п'яту ніжку. Комплектується ортопедичними ламелями,не комплектується матрацом,матрац купується окремо.
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiр спального мiсця: 1600х200 мм.
Розмiри:
Висота: 1012 мм.
Довжина: 2072 мм.
Ширина: 1704 мм.
Колiр: дуб самоа/купучiно глянець, венге темний.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 207.2 см |
| Ширина кровати | 170.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 101.2 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас, ножки | ДСП |