




4 460 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЛЯСКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумби приліжкові в спальню з ДСП i МДФ Аляска Мебель Сервіс
Неймовірної краси спальня Аляска відразу ж прийде Вам до душі. Стильний зовнішній вигляд і незвичайні форми комплектуючих елементів надають всьому меблевому гарнітуру унікальний витончений зовнішній вигляд. Корпус і фасади виготовлені з високоміцного ДСП, який прослужить дуже довго. Родзинку меблям надають глянцеві МДФ вставки на фасадах кожного виробу.
Тумби приліжкові Аляска є елементом модульної спальнi Аляска. В комплект входить дві приліжкові тумби (права і ліва). Висувна шухляда i відкрита полиця над шухдлядою зробленi з ДСП, фасад - МДФ. Пристінна планка робить тумбу продовженням ліжка.
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiри:
Висота: 881 мм.
Ширина: 500 мм.
Глибина: 403 мм.
Колiр: дуб самоа/купучiно глянець, венге темний.

Цiна вказана за 2 штуки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40.3 см |
| Высота тумбы | 88.1 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |