







от 12 273 ₴
Двоповерхове дерев'яне ліжко "Твікс" поєднує в собі зручність, екологічність, красу і безпеку. За рахунок двоярусної конструкції ліжка дитяча кімната стане просторішою, а меблі в ній можна розмістити компактніше і вони краще виконуватимуть свої функції.
«Твікс» може укомплектовуватися підліжковими ящиками, в які можна скласти великий об'єм речей. Відпочинок на такому ліжку надасть Вашим дітям силу і енергію для навчання. Вони будуть просто в захваті!
Двох'ярусне ліжко «Твікс» виготовлене в стилі мінімалізм. Воно поєднує в собі простоту і вишуканість. Ліжко ідеально підійде до будь-якої дитячої кімнати, дозволивши дитині проявити фантазію, самостійно облаштовуючи її. Ліжко виготовляється з букового єврощита, що посприяє здоровому і міцному сну дитини.
“Сни придумані для того, щоб ми не нудьгували уві сні”
Не стандартні кольори:


| Ліжко Твікс може комплектуватися підліжковими ящиками | |
![]() | |
| Ящик підліжковий (корпус дсп сірий) Фасадна частина виконана з дерев'яного щита в колір ліжка, а корпус з ДСП (колір сірий) Ціна 870 грн. | |

Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені(відстань між ламелями 2,5см)
Якщо ви купуєте інший вклад, наприклад каркас-сітку, і ставите її на опорні ноги, то в цьому випадку ліжко ящиками не комплектується, так як опорні ноги будуть заважати висуванню ящика
Максимальна кількість ящиків для ліжка “Твікс″ – 2 ящики
Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами
Термін гарантії на ліжко Твікс складає 12 місяці
ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ ОРТОПЕДИЧНИМ МАТРАЦОМ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НеоМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянный брус |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 46 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 190 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 170 |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления каркаса | бук |
| Размер | 90*200 |
| Размер спального места | 80*190 |