


9 148 ₴
Прихожа Таня-купе з ДСП Летро
Передпокій Таня - з усіма функціями шафи купе прекрасно підійде для квартир або будинків з малою житловою площею. Хоча габарити прихожої зовні виглядають маленькими, проте за рахунок функціонального розміщення блоків, шафа досить ефективно розміщує велику кількість речей. В цілому вона розділена на дві половини - закритий відділ шафи і відкритий. Відкритий активно використовується для речей, які носимо щодня + внизу знаходяться полички для взуття. Друга половина прикрита розсувними дверима на міцному алюмінієвому механізмі. Ще одним плюсом в питанні економії простору є розміщення на розсувних дверях дзеркала в повний зріст. Вам не потрібно купувати додаткового, тим самим заощаджуючи простір цілої стіни. Саме дзеркало оснащено Травмозахисною плівкою, щоб уберегти Вас від порізів. Корпус виконаний з щільного ламінованого ДСП 16 мм, виробництва "Кроноспан" класу Е1.
Характеристики:
Розміри:
Передпокій виготовляється в таких кольорах: Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, темне венге, світле венге, дуб Сонома, дуб Сонома трюфель.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Полка для обуви | 1 |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 1950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Темное венге |