

20 300 ₴
Прихожа Таня-купе овал з ДСП Летро
Розкішна прихожа Таня-купе овал виконана у сучасному, вишуканому дизайні. Чудово буде виглядати у просторому передпокої. Механізм розсувної дверки виконаний з якісного алюмінієвого профілю, завдяки чому прослужить Вам довгі роки. Корпус виконаний з щільної ламінованої дсп 16мм, виробництва "Кроноспан", клас Е1. Зеркало дверей має травмозахистну плівку з тильної сторони.
Характеристики:
Розміри:
Передпокій виготовляється в таких кольорах: Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, темне венге, світле венге, дуб Сонома, дуб Сонома трюфель.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Полка для обуви | 1 |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1500 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 2250 мм |