



11 148 ₴
Прихожа Камелія з ДСП Летро
Гарна, вишукана і дуже містка прихожа Камелія з фасадом з глянцевого МФД, виконана у сучасному, дизайні. Чудово буде виглядати як у просторому передпокої, так і в невеликому приміщенні. Корпус виконаний з щільної ламінованої дсп 16мм, виробництва "Кроноспан", клас Е1. Фасад - МДФ глянець. Зеркало дверей має травмозахистну плівку з тильної сторони.
Характеристики:
Розміри:
Передпокій виготовляється в таких кольорах: Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, темне венге, світле венге, дуб Сонома, дуб Сонома трюфель.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2050 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |