

6 369 ₴
Прихожа Крісті з ДСП Летро
Оригінальна прихожа Крісті чудово стане в куті невеликого коридору. Суміщає в собі місце для розміщення верхнього одягу як на гачках так і на плечиках. Є місце для взуття. Корпус і фасад виконаний з щільної ламінованої дсп 16мм, виробництва "Кроноспан", клас Е1.
Характеристики:
Розміри:
Передпокій виготовляється в таких кольорах: Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, темне венге, світле венге, дуб Сонома, дуб Сонома трюфель.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Полка для обуви | 0 |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2050 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |