



11 456 ₴
Прихожа Тая з ДСП Летро
Прихожа Тая - надзвичайно функціональна! Якщо не зробили остаточного вибору в пошуках, то обов'язково зверніть увагу на неї! Безліч шухлядок, поличок і ніш для розміщення необхідного. Недарма ж вона No 1 в продажах. Головна незвична риса - практичність, її так не вистачає сучасним прихожим. Візуально ділиться на три частини:
1. Відкрита частина для верхнього одягу;
2. Закрита частина - сервант прихований за дзеркалом;
3. Нижній відділ - ящики для взуття.
Нагорі знаходиться поличка для головних уборів і шарфів, і 5 маленьких поличок для елементів декору і прикрас. Вони допоможуть прикрасити передпокій в бажаному стилі і додати затишку. Ну і родзинка даної меблів - висувний пуф, щоб присісти коли взуваєшся. У самому ж пуфі є місце для взуття або засобів по догляду. Вона виконана в габаритах 205х120х37. Корпус і фасад зроблений з міцної ламінованої ДСП товщиною 16 мм.
Виробляється тільки в комбінації наступних кольорів:
• Дуб Сонома / Трюфель;
• темне / світле венге:

Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 3 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Полка для обуви | 0 |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2050 мм |