



1 192 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОЛЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з МДФ Окап 60 Оля Мебель Сервіс
Кухня Оля - кухня в класичному стилі. Красиве фрезерування на фасадах підкреслює класичний дизайн меблів і надає їй додатковий шарм. Зручні і функціональні модулі з ідеально продуманою конструкцією дозволяють кожному створити ідеальний меблевий ансамбль для кухні будь-яких розмірів. Наявність модульних секцій різної ширини, з кутовими закінченнями, дають можливість підібрати комплект відповідно до архітектурних особливостей приміщення кухні і Вашими потребами.
Навісна шафа Окап 60 Оля є елементом модульної кухні Оля. Секція виконана з МДФ, має однi дверцята, за якими розташована полиця і призначена для встановлення над витяжкою шириною 60 см.
Матерiал:
- корпус - МДФ;
- фасад - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 600 мм.
Висота: 400 мм.
Глибина: 285 мм.
Колiр: вiльха, яблуня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня светлая, Ольха светлая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Высота | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | МДФ |