




3 270 ₴
Стілець Анжело Мікс Меблі з колекції Авангард з натурального дерева з м'якою тканинною оббивкою сидіння та твердою спинкою відображає нові тенденції у меблевій моді: правильні геометричні форми, цікаві колірні рішення. Каркас виробу виконаний із масиву дерева бук. Сидіння з м'якою тканинною оббивкою HIT 3, Apparel. Спинка стільця має трохи завужену форму, з тоненькими паралельними планками, що помітно подовжує його візуальний силует. Верхня частина спинки оздоблена декором. Для стійкості конструкції під сидінням стільця розташовані три сполучних елемента.
Стильний класичний обідній стілець Анжело стане відмінним доповненням до інтер'єру вашої вітальні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Каркас: горіх.
Оббивка: бежевий.
HIT 3, Apparel

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет каркаса | Орех |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |