



3 270 ₴
Стілець Анжело-5 Мікс Меблі з колекції Авангард з натурального дерева з м'якою тканинною оббивкою сидіння та м'якою спинкою відображає нові тенденції у меблевій моді: правильні геометричні форми, цікаві колірні рішення. Каркас виробу виконаний із масиву дерева бук. Сидіння з м'якою тканинною оббивкою. Родзинкою є висока спинка з м'якою оббивкою і ажурна у верхній частині. Рівні стійкі ніжки надають моделі суворості. Для стійкості конструкції під сидінням стільця розташовані три сполучних елемента.
Стильний класичний обідній стілець Анжело-5 стане відмінним доповненням до інтер'єру вашої вітальні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Каркас: горіх.
Оббивка: світла Luis 1, FIT; темна Luis 6, FIT

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет каркаса | Орех |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево, фанера |
| Основные атрибуты | |
| Варіанти оббивки | Luis 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |