



9 075 ₴
Комп'ютерний кутовий стіл Форум з надстройкою Летро
Комп'ютерний стіл Форум призначений для квартир і будинків, де економія простору стоїть на першому місці. Функціональний дизайн продуманий, щоб закривати так звані "мертві зони", які знаходяться в кутах кімнат. Крім форми, також важлива можливість розмістити 100 і одну дрібницю, тут багато поличок, ящиків, шафок і місць для офісної техніки. Ідеальний варіант для школярів - безліч місця для книг, принтера, комп'ютера. Клавіатура буде розміщуватися під столом сприяти меншою стомлюваності вчасно роботи. Звичайно, важливо правильно відрегулювати висоту крісла, адже таке розміщення сприяє правильній поставі, адже монітор буде перебувати на рівні очей, а клавіатура нижче. Корпус виконаний з щільної ламінованої ДСП 16 мм, виробництва "Кроноспан", а фасад з високоякісної плити МДФ виробництва Польща. Якість - ось головний критерій щодо таких меблів як комп'ютерні столи.
Характеристики:
Розміри:
Комп'ютерний стіл виготовляється в таких кольорах: Бук, Вільха, Горіх, Яблуня, темне венге, світле венге, дуб Сонома, дуб Сонома трюфель.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 90 кг |
| Высота | 1820 мм |
| Глубина | 1100 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Да |
| Навесные полки | Да |
| Подставки под СD | Да |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Тумба в комплекте | Да |
| Форма столешницы стола | треугольная |