




755 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГРЕТА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з ДСП 30В Грета Мебель Сервіс
Ультра сучасна і стильна кухня Грета наповнить Ваш будинок затишком і теплом. Гарний світлий колір ідеально доповнений темними вставками, які надають родзинку інтер'єру кухні. Всі елементи виготовлені з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Міцна і надійна фурнітура прослужить Вам дуже довго.
Одна з переваг кухні Грета в тому, що її можна купити як комплектом, так і окремими шафками. Величезний вибір розмірів і форм шафок дозволяє підібрати комплект навіть в нестандартну кухню.
Навісна шафа 30В Грета є елементом модульної кухні Грета. Секція виконана з ДСП i має дверцята, за якими розташовані полиці.Матерiал:
- корпус - ДСП;
- фасад - ДСП.
Розмiри:
Ширина: 300 мм.
Висота: 720 мм.
Глибина: 285 мм.
Колiр: дуб самоа, рiвера труфiль.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi: карара глянець.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Коричневый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Высота | 720 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |