
4 182 ₴
Комп'ютерний стіл Кубик з ДСП Летро
Комп'ютерний стіл "Кубик" стане прикрасою будь-якого кабінету або офісу в сучасному стилі. Саме такий дизайн, де відсутні непотрібні дрібниці, сьогодні в моді. Стиль мінімалізм присутній у всьому - техніці, автомобілях, а тепер і в будівництві та меблях. Приємно працювати за столом, де нічого не відволікає. Простота в дизайні допомагає сконцентруватися на головному. Але не думайте, що цей стіл буде «сірою мишкою» в інтер'єрі. Якраз навпаки! Він привертає до себе увагу. Функціонально стіл Кубик призначений для роботи за ноутбуком або документами. На жаль додаткових поличок для розміщення стаціонарного комп'ютера не передбачено. Якість даного столу підтверджує щільна ламінована ДСП товщиною 16 мм класу Е1. Після багатьох тестів і використання клієнтами, вона довела міцність і надійність на практиці.
Щоб даний стіл був вдалою одиницею інтер'єрного ансамблю, його виготовляють у двох кольорах:
темне / світле венге;
дуб Сонома / дуб Сонома трюфель

Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Назначение | Для ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 53 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Тумба в комплекте | Да |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |