




1 418 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТЕРА ПЛЮС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з ДСП i МДФ 60В Тера Плюс Мебель Сервіс
Кухня Тера Плюс - стильне сучасне рішення від фабрики Мебель Сервіс. Контрастнi фасади і корпус кухні, охайне різьблення на фасадах, лаконічні ручки, розташовані горизонтально, і великий вибір шафок - все що потрібно для облаштування функціонального кухонного простору. Кухня Тера Плюс - це кращий вибiр для сучасної кухні.
Навісна шафа 60В Тера Плюс є елементом модульної кухні Тера Плюс. Секція виготовлена з ДСП i МДФ, має двоє дверцят, за якими розташованi полицi.
Матерiал:
- корпус - ДСП;
- фасад - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 600 мм.
Висота: 792 мм.
Глибина: 285 мм.
Колiр: корпус- венге темний, фасади - береза.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi: карара глянець, терра.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Высота | 792 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |