




1 187 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТЕРА ПЛЮС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Нижня тумба в кухню з ДСП i МДФ 30Н Тера Плюс Мебель Сервіс
Кухня Тера Плюс - стильне сучасне рішення від фабрики Мебель Сервіс. Контрастнi фасади і корпус кухні, охайне різьблення на фасадах, лаконічні ручки, розташовані горизонтально, і великий вибір шафок - все що потрібно для облаштування функціонального кухонного простору. Кухня Тера Плюс - це кращий вибiр для сучасної кухні.
Нижня тумба в кухню 30Н Тера Плюс є елементом модульної кухні Тера Плюс. Секція виготовлена з ДСП i МДФ, має дверцята, за якими розташованi полицi.
Матерiал:
- корпус - ДСП;
- фасад - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 300 мм.
Висота: 820 мм.
Глибина: 465 мм.
Колiр: корпус- венге темний, фасади - береза.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi: карара глянець, терра.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Высота | 820 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Ножки | металл |