




2 112 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАУЛА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Нижня тумба в кухню з МДФ 100Н Паула Мебель Сервіс
Кухня Паула - це класична модель кухні в сучасному тлумаченні класичного стилю. Простої форми фасад містить виразний природний малюнок деревини. Кухня Паула створена як для великогабаритних кухонь, так і для маленьких обідніх кімнат. Завдяки великому набору секцій можна створити велику затишну кутову кухню, біля якої приємно буде зібратися всій родині та гостям.
Нижня тумба 100Н Паула є елементом модульної кухні Паула. Секція виготовлена з МДФ, має двоє дверцят, за якими знаходяться полицi.
Матерiал: МДФ.
Розмiри:
Ширина: 1000 мм.
Висота: 820 мм.
Глибина: 445 мм.
Колiр: береза, кедр.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi: плитка, терра.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 445 мм |
| Глубина | 820 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | МДФ |