





460 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПАУЛА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з МДФ 20В Паула Мебель Сервіс
Кухня Паула - це класична модель кухні в сучасному тлумаченні класичного стилю. Простої форми фасад містить виразний природний малюнок деревини. Кухня Паула створена як для великогабаритних кухонь, так і для маленьких обідніх кімнат. Завдяки великому набору секцій можна створити велику затишну кутову кухню, біля якої приємно буде зібратися всій родині та гостям.
Навісна шафа 20В Паула є елементом модульної кухні Паула. Секція виготовлена з МДФ, являє собою конструкцiю з вiдкритими нiшами.
Матерiал: МДФ.
Розмiри:
Ширина: 200 мм.
Висота: 720 мм.
Глибина: 285 мм.
Колiр: береза, кедр.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi: плитка, терра.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | МДФ |