




3 020 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГРАНД МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал малий в кухню з ДСП i МДФ ПМ Гранд Мебель Сервіс
Кухня Гранд - це справжня класика, яка ніколи не вийде з моди. Стильні і глибокі відтінки, різьблення фасадів, витончені ручки, ідеально підкреслять загальний інтер'єр кухні, а також додадуть йому шарму і родзинки. Зручно те, що в даній моделі Ви самостійно обираєте складові елементи, виходячи з індивідуальних параметрів, а також своїх уподобань. Така кухня стане ідеальним вибором, для меблювання як просторих приміщень, так і зовсім маленьких.
Пенал малий ПМ Гранд є елементом модульної кухні Гранд. Корпус виготовлений з ДСП, фасад - з МДФ. Секцiя має висувну шухляду i дверцята з декоративним склом, за якими знаходяться полицi.
Матерiал: корпус - ДСП, фасади - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 560 мм.
Висота: 1262 мм.
Глибина: 285 мм.
Колiр: фасади береза тундра, дуб золотий, корпус - клен, горiх.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Береза светлая, Коричневый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Высота | 1262 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |