




920 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КОРОНА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з МДФ 40В Корона Мебель Сервіс
Кухня Корона - традиційна класична кухня. Відмінною особливістю її є зручні полички під верхніми шафками і оригінальний карниз-бордюр зверху кухні. Лаконічне фрезерування фасадів і ручки під латунь прекрасно доповнюють цей ансамбль. Серед модулів кухні Корона налічується велика кількість шафок і тумб різноманітних форм і конфігурацій, завдяки чому можна підібрати комплект в нестандратну, кутову або маленьку кухню.
Навісна шафа 40В Корона є елементом модульної кухні Корона. Секція виконана з МДФ, має однi дверцята, за якими розташованi полицi, і декоративну нижню полицю.
Матерiал:
- корпус - МДФ;
- фасад - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 400 мм.
Висота: 872 мм.
Глибина: 285 мм.
Колiр: вiльха, яблуня.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня светлая, Ольха светлая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Высота | 872 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | МДФ |