








883 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАММА СУПЕРМАТ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Навісна шафа в кухню з ДСП i МДФ Окап 60 Гамма супермат Мебель Сервіс
Кухня Гамма супермат виготовленна в сучасному стилі з матовими МДФ фасадами. Корпус виготовленний з ДСП 16 мм в білому кольорі. Гарнітур пропонується в декількох кольорових варіантах: винний, сiрий, бежевий, зелений. Цікавою особливістю кухні є те, що в одному комплекті можна скомбінувати декілька кольорів одночасно.
Однією з переваг кухні Гамма супермат є якісна та сучасна фурнітура, на верхніх шафках встановлені газові підйомники, на нижніх шухлядах встановлені метабокси, що є дуже зручним у використанні. Різні модульні секції та кутові закінчення дають можливість підібрати кухню різних розмірів.
Навісна шафа Окап 60 Гамма супермат є елементом модульної кухні Гамма супермат. Корпус виготовлений з ДСП, фасад - з МДФ. Секцiя має однi дверцята, за якими розташована полиця і призначена для встановлення над витяжкою шириною 60 см.
Матерiал: корпус - ДСП, фасади - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 600 мм.
Висота: 360 мм.
Глибина: 285 мм.
Колiр: корпус - бiлий, фасад - винний, сiрий, бежевий, зелений.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Серый, Красный, Зеленый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Высота | 360 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |