





4 300 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАММА РАМКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал великий в кухню з ДСП i МДФ ПНВ Гамма рамка Мебель Сервіс
Кухня Гамма з рамковими фасадами додасть ефектності і функціональності будь-якiй кухні. Матові фасади чудово підійдуть тим, хто віддає перевагу спокійним м'яким тонам. У виготовленні кухні використана сучасна якісна фурнітура. Верхні шафки укомплектовані газовими підйомниками, а нижні висувні шухляди - метабоксами.
Ще однією цікавою особливістю кухні Гамма рамка є те, що в одному комплекті меблів можна скомбінувати кілька кольорів одночасно. Величезний вибір розмірів і форм шафок дозволяє підібрати комплект навіть до нестандартної кухнi.
Пенал великий ПНВ Гамма рамка є елементом модульної кухні Гамма рамка. Корпус виготовлений з ДСП, фасад - з МДФ. Секцiя має три вiддiлення.
Матерiал: корпус - ДСП, фасади - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 600 мм.
Висота: 2135 мм.
Глибина: 560 мм.
Колiр: корпус - венге темний, фасади - венге темний, дуб самоа, венге темний/дуб самоа.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi:

| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 2135 мм |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Глубина | 560 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |