





849 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГАММА РАМКА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Нижнє кутове закінчення в кухню з ДСП i МДФ Гамма рамка Мебель Сервіс
Кухня Гамма з рамковими фасадами додасть ефектності і функціональності будь-якiй кухні. Матові фасади чудово підійдуть тим, хто віддає перевагу спокійним м'яким тонам. У виготовленні кухні використана сучасна якісна фурнітура. Верхні шафки укомплектовані газовими підйомниками, а нижні висувні шухляди - метабоксами.
Ще однією цікавою особливістю кухні Гамма рамка є те, що в одному комплекті меблів можна скомбінувати кілька кольорів одночасно. Величезний вибір розмірів і форм шафок дозволяє підібрати комплект навіть до нестандартної кухнi.
Нижнє кутове закінчення Гамма рамка є елементом модульної кухні Гамма рамка. Корпус виготовлений з ДСП, фасад - з МДФ. Секцiя має кутову конструкцiю з вiдкритими полицями.
Матерiал: корпус - ДСП, фасади - МДФ.
Розмiри:
Ширина: 300 мм.
Висота: 820 мм.
Глибина: 545 мм.
Колiр: корпус - венге темний, фасади - венге темний, дуб самоа, венге темний/дуб самоа.

Важливо: стільниця купується окремо!
Можливий колiр стiльницi:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 545 мм |
| Высота | 820 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |