
3 094 ₴
Стілець Київ Летро. Пропонуємо Вашій увазі вишукані стільці Київ, від українського виробника Letro.
Матеріали:
Колір: вільха.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Летро |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Подлокотник | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха |