







323 ₴
Стільниця до кухонь з ДСП 300 Мебель Сервіс
Стільниця є основним елементом сучасної кухні. Вона повинна володіти особливими якостями, щоб задовольнити вимоги найвибагливіших покупців. Застосовується для горизонтальних поверхонь кухонних меблів та відіграє велику роль в дизайні кухні.
Стільниця до кухонь Мебель Сервіс - це стильна і якісна стільниця для Вашої кухні. Стільниця виконана з ДСП, має товщину 28 мм.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Ширина: 300 мм.
Глибина: 600 мм.
Товщина: 28 мм.
Товщина стiльницi в кольорi Теос 38 мм.
Колiр: карара, тера, плитка, корiнь, дуб самоа, теос.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Декор | Камень |
| Диаметр | 600 мм |
| Материал | ДСП |
| Назначение | Для кухонного гарнитура |
| Структура поверхности | Под камень |
| Тип | Столешница |
| Толщина | 28 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колiр | Карара |