




1 467 ₴
Стільниця до кухонь з ДСП кут 2 Дв 90х90 см Мебель Сервіс
Стільниця є основним елементом сучасної кухні. Вона повинна володіти особливими якостями, щоб задовольнити вимоги найвибагливіших покупців. Застосовується для горизонтальних поверхонь кухонних меблів та відіграє велику роль в дизайні кухні.
Стільниця до кухонь Мебель Сервіс - це стильна і якісна стільниця для Вашої кухні. Стільниця виконана з ДСП, має товщину 28 мм.
Матерiал: ДСП.
Розмiри:
Ширина: 900 мм.
Глибина: 900 мм.
Товщина: 28 мм.
Колiр: карара, тера, плитка, корiнь, дуб самоа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Декор | Камень |
| Диаметр | 900 мм |
| Материал | ДСП |
| Назначение | Для кухонного гарнитура |
| Структура поверхности | Под камень |
| Тип | Столешница |
| Толщина | 28 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колiр | Карара |