






4 673 ₴
Тумба з натурального дерева Гармонія Арбор Древ
Стильна і компактна тумба Гармонія стане відмінним доповненням Вашої спальні. Вона виготовлена з натуральноого дерева сосни або буку, тому володіє неймовірною довговічністю і прослужить Вам не один десяток років. Виріб доповнено скляною поличкою, на якій зручно розташувати улюблену книгу або журнал. Зверху тумба покрита гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Габаритні розміри:
Ширина: 50 см.
Висота: 39 см.
Глибина: 35 см.
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Поличка виконана з гартованого скла товщиною 4 мм.
Доступнi кольори:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Венге, Белый, Яблоня локарно |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 39 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | ВЕНГЕ |
| Матерiал | сосна |
| Материал | |
| Материал | Сосна |