
2 107 ₴
Стілець з натурального дерева буку Данiель 3 Арбор Древ
Стілець Даніель 3 якісний і надійний. Він виготовлений виключно з натурального дерева найвищої якості - масиву буку, тому стійкий до зовнішніх впливів і має тривалий термін служби. Виріб прекрасно доповнить інтер'єр Вашого будинку, зробить його унікальним і вишуканим, завдяки багатій кольоровiй гамі і стильному дизайну.
Матерiал: масив буку.
Обивка: шкiрозамiнник, велюр.
Розмiри:
Ширина: 44 см.
Глибина: 48 см.
Висота: 92 см.
Доступнi кольори:

*Доплата за білий колір +15%
Доступні кольори шкірзамінника:

Велюр:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Венге, Белый, Яблоня локарно |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | искусственная кожа, ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Высота | 920 мм |