
2 107 ₴
Стілець з натурального дерева буку Анжело 1 Арбор Древ
Стілець Анжело 1 - це чудовий вибір для поціновувачiв хороших і якісних меблів з натурального дерева. Стілець покритий гіпоалергенними італійськими лаками на водній основі. Корпус виготовлений з натурального дерева - масиву буку. Бук - це дуже благородна деревина, яка найкраще підходить для виготовлення цінних меблів. Його структура прекрасно сприймається оком, а при правильній обробці меблі з бука набувають шикарного вигляду.
Матерiал: масив буку.
Обивка:
Розмiри:
Доступнi кольори:
*Доплата за білий колір +15%

Велюр:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Венге, Белый, Яблоня локарно |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Сиденье | ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 920 мм |