







от 18 490 ₴
Дитяче двоярусне лiжко з натурального дерева Смайл Арбор Древ
Дитяче двоярусне ліжко Смайл виготовлене з якісної натуральної деревини. Ліжо дуже просте і практичне, двомісне. Конструкція оснащена узголів'ям і бортиками з вертикальних планок, розташованих на однаковій відстані один від одного. Боковини є опорами ліжка. Головною перевагою ліжка є можливість його використання як двох окремих одноярусних ліжок. Додатково можна придбати одну велику шухляду (на всю довжину ліжка) або двi висувнi шухляди для білизни меншого розміру. Велика шухляда може служити додатковим спальним місцем. Основа під матрац - ортопедичні ламелі товщиною 8 мм з відстанню між ними 5,5 см.
Матерiал: натуральне дерево.
Порода деревини: сосна.
Розмір спального місця: 80/90х190/200 см.
Габаритнi розмiри:
Ширина: 88/98 см.
Довжина: 198,5 /208,5 см.
Висота нижнього/верхнього ярусу: 85 / 85 см.
Доплата за білий колір +15%.
Доступні кольори дерева:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Белый, Яблоня локарно |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 208.5 см |
| Глубина детской кровати | 88 см |
| Общая высота детской кровати | 170 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | ВЕНГЕ |
| Розмiр | 80х200 |
| Материал | |
| Материал | Сосна |