




от 18 164 ₴
Важливо: за бажанням клієнта ліжко комплектується виїзними шухлядами:
В ціну ліжка входить гнута ламель.
До лiжка можна додати третiй ярус у виглядi висувного спального мiсця.
Важливо: ліжко комплектується об'ємною розбірною драбиною. Сторону можна вказати: права, ліва або унiверсальна. Ви самi обираєте з якого боку прикріпити драбину, для цього залишаються зайві отвори на верхньому бильці.
Двоярусне ліжко Мауглі – практичне і затишне, підходить для сімей з кількома або однією дитиною, так як зможе виділити місце для розваг. Безпека гарантується міцною конструкцією і поручнями, які послужать опорою. В основі ліжка - ламельна сітка, що має ряд переваг, серед основних - створення ортопедичного ефекту і рівномірний розподіл навантаження. Крім цього, вона створює провітрювання і вентилювання. Ліжко розроблене з масиву бука, що створює йому всі переваги, характерні для виробів з дерева.
Основа спального місця виконана з гнутої ортопедичної ламелі (дерево граб). Ширина ламелі 53 мм. Крок між підставами під ламелі 40 мм. Настил ортопедичних ламелей розрахований на навантаження до 150 кг, тобто ліжко підходить як для дітей так і для дорослих.
Двоярусне ліжко можна розділяти на два окремих яруси і використовувати як два незалежних ліжка без зміни своїх характеристик.
Матерiал: натуральне дерево.Розмiри спального мiсця: 80/90х190/200 см.
Габаритнi розмiри:
Можливi кольори:
Важливо: вивели з виробництва кольори 110, 124, 119, 121, 118.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Каштан, Венге, Дуб ясный, Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Комод | 0 шт |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Тумбочка | 0 шт |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Длина детской кровати | 196 см |
| Общая высота детской кровати | 170 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмiр | 80х190 |