




от 29 463 ₴
Важливо: за бажанням клієнта ліжко комплектується виїзними шухлядами:
В ціну ліжка входить гнута ламель.
До лiжка можна додати третiй ярус у виглядi висувного спального мiсця.
Важливо: ліжко комплектується об'ємною розбірною драбиною. Сторону можна вказати: права, ліва або унiверсальна. Ви самi обираєте з якого боку прикріпити драбину, для цього залишаються зайві отвори на верхньому бильці.
В основі ліжка - ламельна сітка, що має ряд переваг, серед основних - створення ортопедичного ефекту і рівномірний розподіл навантаження. Крім цього, вона створює провітрювання і вентилювання. Ліжко розроблене з масиву бука, що створює йому всі переваги, характерні для виробів з дерева.
Основа спального місця виконана з гнутої ортопедичної ламелі (дерево граб). Ширина ламелі 53 мм. Крок між підставами під ламелі 40 мм. Настил ортопедичних ламелей розрахований на навантаження до 150 кг, тобто ліжко підходить як для дітей так і для дорослих.
Двоярусне ліжко можна розділяти на два окремих яруси і використовувати як два незалежних ліжка без зміни своїх характеристик.
Матерiал: натуральне дерево.Розмiри спального мiсця верхнього ярусу: 80/90х190/200 см.
Розмiри спального мiсця нижнього ярусу: 120/140/160х190/200 см.
Габаритнi розмiри:
Можливi кольори:

Важливо: вивели з виробництва кольори 110, 124, 119, 121, 118.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Каштан, Венге, Дуб ясный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 196 см |
| Глубина детской кровати | 126 см |
| Общая высота детской кровати | 180 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмiр | 80/120х190(200) |