



2 230 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ ROCO CAMA MEBLE
Полиця навісна у вітальню з ДСП Witryna ROCO otwarta Сama Meble - зручна та практична навісна полиця від польського виробника. Як матеріал виступає високоякісне ДСП, що відповідає європейським стандартам якості.
Система ROCO Сama Meble - оригінальна, сучасна та стильна. Різні елементи якої Ви можете скомбінувати за власним бажанням та створити неповторну обстановку Вашої вітальні.
Характеристики:
Матеріал: корпус, фасад - ламінована ДСП.
Колір :
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдвижной ящик | 0 |
| Высота полки | 750 мм |
| Глубина полки | 390 мм |
| Количество дверок | 0 |
| Количество створок (дверей) | 0 |
| Ширина (длина) полки | 375 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |