




2 858 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ ROCO CAMA MEBLE
Пенал навісний у вітальню з ДСП Witryna ROCO kwadrat pełna Сama Meble - зручний та практичний навісний пенал від польського виробника. Як матеріал виступає високоякісне ДСП, що відповідає європейським стандартам якості.
Система ROCO Сama Meble - оригінальна, сучасна та стильна. Різні елементи якої Ви можете скомбінувати за власним бажанням та створити неповторну обстановку Вашої вітальні.
Характеристики:
Матеріал: корпус, фасад - ламінована ДСП.
Колір :
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип витрины | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры витрины | |
| Высота витрины | 375 мм |
| Глубина витрины | 390 мм |
| Ширина витрины | 375 мм |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдвижной ящик | 0 |
| Газетница | 0 шт. |
| Полка | 1 |
| Тип фасада | распашной |