


от 14 820 ₴
Крісло в вітальню Венус Sofa
Сучасне крiсло Венус відноситься до м'яких меблів преміум-класу. Воно може бути виготовлене з натуральної шкіри, i з легкістю впишеться в модний інтер'єр житлового або офісного приміщення.
Крісло не розкладне. Зручні м'які подушки спинки дозволять комфортно розмiститися на кріслі за переглядом цікавого фільму або з улюбленою книгою в руках. Чудовим доповненням до цього ансамблю буде кутовий або прямий диван цій же моделі Венус.
Матерiл: каркас - натуральне дерево, оббивка: тканина, шкiра, штучна шкiра.
Габаритні розміри:
Ширина - 1420 мм.
Глибина - 1000 мм.
Висота - 970 мм.
Колiр: чорний, сiрий, коричневий, фiолетовий, синiй та iншi.
Увага: цiна крiсла залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 97 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 142 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | металл |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |