
от 18 250 ₴
Диван розкладний в вітальню Арізона Sofa
Ддиван Арізона - це стильний та затишний диван для Вашого будинку. Перевагою цієї моделі є дизайн, підлокітники дивана м'які. Механізм трансформації - пантограф - легко перетворить Ваш диван в комфортне просторе ліжко. Для того щоб розкласти такий диван, потрібно висунути сидіння на себе, а на місце, що звільнилося опустити спинку.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, оббивка - тканина.
Розмiр спального мiсця: 1500x2000 мм.
Габаритні розміри:
Ширина - 2400 мм.
Глибина - 1000 мм.
Висота - 900 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Тик-так (Пантограф) |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Сиреневый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Ножки | пластик |
| Опоры | пластик |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 240 м |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Подлокотник | ткань |
| Сиденье | ткань |