









3 044 ₴
Дзеркало для передпокою "Міста світу" БЦ-Стол - стильне дзеркало з малюнком контурів міста. Таке дзеркало стане родзинкою будь-якого інтер'єру. Дзеркало вологостійке, 4 мм товщиною, по периметру поліроване єврокромкою. З тильного боку дзеркало бронюється плівкою. Укомплектоване кріпленнями. Дзеркалам гарантується додаткова міцність і виключається утворення і розсипання їх на гострі осколки в разі бою. До дзеркала можна підібрати рамку. Також можливо зробити дзеркало на замовлення будь-якої форми і розміру, а також підібрати малюнок і підсвічування з каталогу.
Характеристики Дзеркало для передпокою "Міста світу" БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Товщина дзеркала: 4 мм
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою + нанесення малюнку на поверхню.
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри, мм: 1000х500, 1200х600.
Малюнки на полотні: Київ, Варшава, Гонконг, Токіо, Рим, Прага, Лондон, Стамбул, Стокгольм та інші відомі міста світу (запитуйте у менеджера)
Додаткові можливості: вибір форми і розміру полотна, обрамлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, мм | 1000х500 |
| Цвет | Серебро |