







от 17 924 ₴
Диван розкладний в вітальню Лорд Sofa
Важливо: за окрему плату можно замовити короба в пiдлокiтниках.
Вартiсть коробiв в пiдлокiтниках - 590 грн.
Великий та зручний диван Лорд стане головним мiсцем для вiдпочинку пiсля важкого робочого дня, вiн неодмiнно стане головною прикрасою Вашого будинку.
Пружинні блоки дозволяють відчути себе під час сну затишно і комфортно. Диван має великий короб для білизни. Механізм трансформації єврокнижка перетворить Ваш диван в комфортне просторе ліжко. Для того, щоб розкласти такий диван, треба висунути сидіння на себе, а на місце, що звільнилося, опустити спинку. Бильця дивану обладнані відкидними підлокітниками з МДФ, що дозволило отримати додаткове мiсце для зберiгання рiзних речей. Бильця між собою кріпляться задньою сполучною планкою.
Матерiал: каркас - ДСП, оббивка - тканина.
Розмiр спального мiсця: 1500x2000 мм.
Габаритні розміри:
Ширина: 2360 мм.
Глибина: 1000 мм
Висота: 940 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 94 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП |
| Ножки | пластик |
| Опоры | пластик |
| Основание спального места | мебельные пружины |
| Подлокотник | ДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 236 м |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Сиденье | ткань |