

от 10 726 ₴
Крісло розкладне в вітальню Лорд Sofa
Важливо: за окрему плату можно замовити короба в пiдлокiтниках.
Вартiсть коробiв в пiдлокiтниках - 590 грн.
Універсальна модель крісла виглядає завжди сучасно і елегантно, притягуючи своїм зовнішнім виглядом, створюючи в кімнаті особливу атмосферу комфорту. Прекрасно поєднується з диваном цієї ж моделі.
Механізм трансформації єврокнижка. Наповнення спального місця - пружинний блок.
Матерiал: каркас - ДСП, оббивка - тканина.
Розмiр спального мiсця: 650x1500 мм.
Габаритні розміри:
Ширина: 1040 мм.
Глибина: 1000 мм
Висота: 940 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 94 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 104 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 150 см |
| Ширина спального места | 65 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП |
| Ножки | пластик |
| Основание спального места | мебельные пружины |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пружинный блок |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |