

4 561 ₴
Просте дзеркало кругле/овальне без малюнка БЦ-Стол - дзеркало овальне, кругле - стильний елемент сучасного інтер'єру. Дане дзеркало вологостійке, 4 мм товщиною, по периметру поліроване єврокромкою. Можливо зробити дзеркало на замовлення будь-якої форми і розміру, а також підібрати малюнок з каталогу. Вологостійкі дзеркала універсальні у використанні. Ви можете купити його як дзеркало у ванну кімнату не побоюючись, що воно зіпсується при активному попаданні вологи і води. Також воно чудово підійде для передпокою, спальні, вітальні чи кабінету. З тильного боку дзеркало бронюється плівкою. Дзеркалам гарантується додаткова міцність і виключається утворення і розсипання їх на гострі осколки в разі бою.
Характеристики Просте дзеркало кругле/овальне без малюнка БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Товщина дзеркала: 4 мм
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри, мм: 1000х600, 1200х700, 600х600, 800х800.
Додаткові можливості: виготовлення нестандартного розміру полотна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для офиса |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, мм | 1000х600 |
| Цвет | Серебро |