

5 641 ₴
Дзеркало овальне у ванну кімнату Лабіринт БЦ-Стол - сучасне овальне дзеркало із зображенням геометричних візерунків. Таке дзеркало стане прикрасою Вашого дому! Дзеркало вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою. Дзеркало відпускається з кріпленнями і бронюючою плівкою. Також можливо зробити дзеркало на замовлення за Вашими розмірами і підібрати інший малюнок з каталогу.
Характеристики Дзеркало овальне у ванну кімнату Лабіринт БЦ-Стол:
Колір полотна: срібний
Товщина дзеркала: 4 мм
Особливості: вологостійке, по периметру поліроване єврокромкою + нанесення піскоструминного (матового) малюнка на поверхню
Кріплення: в комплекті
Підсвічування: немає
Розміри, мм: 1000х600, 1200х700.
Додаткові можливості: виготовлення полотна нестандартного розміру, нанесення малюнку з каталогу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЦ-Стол |
| Страна производитель | Украина |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дверка | 0 шт |
| Количество закрытых полок | 0 шт |
| Количество открытых полок | 0 шт |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Основной цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зеркало |
| Форма зеркала | Овальная |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагоустойчивость | Да |
| Подогрев зеркала | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір, мм | 1000х600 |