






от 15 536 ₴
Диван розкладний в вітальню 1400 Рената Sofa
Диван Рената стильний та сучасний, легко трансформується в повноцінне ліжко. Простота форм і витонченість підкорюють з першого погляду. Такий диван легко впишеться в маленьку квартиру, оскільки має досить скромні розміри. Незважаючи на це - модель легко трансформується в просторе двоспальне ліжко, за допомогою механiзму викочування. Величезний вибір тканин. Подушки в комплекті.
Підлокітники дивана за бажанням клієнта можуть бути оснащені коробами, що дозволить отримати додаткове мiсце для зберiгання.
Вартiсть коробу для пiдлокiтникiв 590 грн.
Матерiал: каркас - ДСП, оббивка - тканина.
Розмiр спального мiсця: 1400x2000 мм.
Габаритні розміри:
Ширина: 1770 мм.
Глибина: 1000 мм
Висота: 1000 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера |
| Ножки | металл |
| Опоры | металл |
| Подлокотник | ДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 177 м |
| Категорія тканини | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Сиденье | ткань |