

от 12 116 ₴
Диван розкладний в вітальню Еко Sofa
Диван Еко дуже гарний, компактний та функцiональний. Вибираючи цю модель, Ви можете бути упевнені в тому, що простір кімнати, в якій розташовуватиметься диван, буде використаний раціонально: адже довжина дивану дорівнює довжині спального місця. Іншими словами, ніякі додаткові деталі або аксесуари не поглинуть зайвих квадратних сантиметрів площі, а ідеально рівне спальне місце дасть можливість по-справжньому відпочити.
Механізм трансформації - єврокнижка - легко перетворить диван в комфортне просторе ліжко.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, фанера, оббивка - тканина.
Розмiр спального мiсця: 1500x2000 мм.
Габаритні розміри:
Ширина: 2000 мм.
Глибина: 1000 мм
Висота: 850 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера |
| Ножки | пластик |
| Опоры | пластик |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 200 м |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Сиденье | ткань |