
от 20 198 ₴
Диван розкладний в вітальню Сіті Sofa
Великий та стильний диван Сіті стане головною прикрасою Вашого будинку.
Любите приймати гостей? Тодi цей диван саме для Вас. Вiн створить зручний простір для хорошої компанії. Ваші друзі оцінять цей комфортний диван, який особливо розташовує до довгої дружньої бесіди. Механізм трансформації - пантограф - легко перетворить Ваш диван на комфортне просторе ліжко.
Матерiал: каркас - натуральне дерево, фанера, оббивка - тканина.
Розмiр спального мiсця: 1450x2000 мм.
Габаритні розміри:
Ширина: 2300 мм.
Глибина: 1020 мм
Висота: 940 мм.
Варiанти кольорiв дивiться у католозi дистриб'ютора тканини.
Увага: цiна дивана залежить від категорії обраної Вами тканини!
Перехід у каталог дистриб'ютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці). Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає Ваш вибір.
Вибір тканин:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sofa |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Тик-так (Пантограф) |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард, Микрофибра |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Да |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 94 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера |
| Ножки | пластик |
| Опоры | пластик |
| Подлокотник | ДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 102 |
| Длина дивана | 230 м |
| Категорія тканини | 2 |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Сиденье | ткань |