


9 272 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІНЕССА
Тумба під ТВ Інесса Неман - зручна та практична тумба під телевізор для комплектації Вашої спальні або вітальні. Тумба оснащена висувним ящиком, поличками за дверцями для зберігання різних речей та відкритою поличкою для техніки.
Спальня Інесса - практичні та привабливі меблі від ТМ Неман. В гарнітур входить двоспальне ліжко, приліжкові тумби, висока тумба Гранд, тумба під ТВ, комод і шафа. Меблі в світлих відтінках створюють атмосферу легкості і невимушеності, налаштовують на відпочинок. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:
Матеріал:
Колір: білий супермат + патина срібло.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Газетница | 1 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 4 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 530 мм |
| Глубина тумбы | 470 мм |
| Ширина тумбы | 1800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | МДФ |
| Фасады | МДФ пленочный |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | тумба под телевизор |